PORTALI

SHKARKIME DHE LLAFE, JU OFROJNË SHUMË FAQENDIHMË PËR PROBLEMET TUAJA, JU OFROJMË VETËM NE

Mysafir i nderuar, mirë se vini në Albanian H . kosovanet.de . muzikë shqip , filma shqip , humor shqip . Nëse kjo është vizita juaj e parë këtu, ju lutemi lexoni Ndihma. Aty do të gjeni më tepër shpjegime se si funksionon kjo faqe. Duhet të jeni i regjistruar dhe aktivizuar, para se të mund të shfrytëzoni tërë përmbajtjen e faqes. Ju lutemi, përdorni formularin e regjistrimit, për tu regjistruar këtu ose lexoni më tepër informata mbi procesin e regjistrimit. Nëse tashmë jeni regjistruar, ju lutemi kyçuni këtu.

Lajmet

Zgjedhjet në Drenas (Live / TVD Direkt)

shkruar nga Flojo më 04.12.2016, 17:55


Ekipi i Telegrafit dhe RTV Dukagjini sot gjatë gjithë ditës do të jenë në Komunën e Drenasit për të përcjell procesin e votimit në Zgjedhjet e Jashtëzakonshme për kryetar të Komunës. Këtu do t’i keni të gjitha informatat minutë pas minute...[Lexo më tutje]
Ju uroj te gjith besimtarve musliman festen e Fiter Bajramit

Ermal Fejzullahu, LumiB & Ledri Vula - Tavolina

shkruar nga Flojo më 09.01.2015, 15:02


shkarko Video
Shkarkoni ketu mp3
linku per me shkarku mp3 "https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Td0D5ngjLD4"